Co vám může klub SK Šenov nabídnout?

Je to velice jednoduché – stačí si až do konce přečíst tento článek a pak se rozhodnout.

SK ŠENOV má své zázemí. Upravené travnaté hřiště a novou budovu po rekonstrukci. Tím také plno pracovních pomocných pomůcek k trénování od nejmenších ročníků třeba 5 let i méně, přes přípravky, žáky, až po muže!! V zimním období domluvené také haly a velké tělocvičny na zimní tréninky.

Tak to jen tak stručně na úvod pro některé, kteří moc neví, ale jejich děti by chtěly hrát právě fotbal. Ale nyní zpět k tomu, co nabízíme v klubu SK ŠENOV a také, abychom jsme se vrátili k dnešnímu rychlejšímu, modernějšímu a techničtějšímu fotbalu. Co vám teda klub SK ŠENOV nabízí :

  1. ROZTAHOVACÍ , UVOLŇOVACÍ A STREČINKOVÉ CVIČENÍ
  2. NOVÝ – RYCHLÝ – MODERNÍ – TECHNICKÝ FOTBAL tréninkové metody – cviky od nejlepších mužstev světa REAL MADRID, LIVERPOOL, ARSENAL, BAYERN MUNCHEN, AJAX AMSTERDAM a další .. (COERVER COACHING)
  3. VÝBORNÁ SPOLUPRÁCE S BANÍKEM OSTRAVA + MFK KARVINÁ
  4. PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP A RADOST ZE HRY
  5. VŠECHNO ZDE UVEDENÉ A V JEDNOM, ZA MALÉ PŘÍSPĚVKY OPROTI OKOLNÍM MUŽSTVŮM!!

První věcí, která je připravena pro děti od těch nejmenších až po žáky (do 12let) je ROZTAHOVACÍ, UVOLŇOVACÍ A STREČINKOVÉ CVIČENÍ přímo dělané – upravené jen pro fotbalisty. Prováděné cvičení je upravené od vynikajícího Olympionika s dlouholetou zkušeností a dohlížejících trenérů tak, aby neměli nějaké bolesti nebo natáhnuté svalstvo, ale byli pohybově rychlejší a hbitější!

Ptáte se, proč je toto cvičení pro fotbalisty, nebo proč je to vůbec dobré?

Výborná otázka!!

Dnešní doba je trochu rychlá. A na těch dětech to už jde také vidět!! Chodí do školky nebo do školy, někteří neumí udělat ani kotoul dopředu a celkově mají špatné držení těla!! Nemusíme vysvětlovat – uvedeme vám menší příklad z podzimu roku 2015 (nebudeme ale uvádět specialistu a ani město – pokud by jste měli velký zájem se to dozvědět, můžete se přímo zeptat trenéra). Trenér přípravky – žáků M. Pittner měl menší úraz kolena na podzim 2015. Proběhlo celkové vyšetření a nebylo to tak hrozné, ale dostal na 10 dní rehabilitace a hlavně cvičení. Mohl si vybrat způsob léčby, tak si vybral sám cvičení u specialisty v nedalekém městě. Jednou přišel na cvičení a specialista se ho zeptal: „Vy trénujete fotbal?“, říká: “ Ano.“ A specialista se ptá: „Tady za naše město?“ NE, v Havířově – Indiány!! „A proč?“, ptá se trenér. Specialista odpovídá: „No protože jsem tento týden měl tady u sebe 5 žáků – kluků tady od nás z města. VŠICHNI MILUJÍ FOTBAL A HRAJÍ TADY ZA NÁS!! Jenže 3 z nich mají špatné držení těla a dva mají už vykřivenou páteř asi tašky do školy atd.. A teď přišly že mají problémy a nebo už menší bolesti. A taky jsem jim řekl, že to je ŠPATNÝM TRÉNINKEM!!!!“, dodal specialista. „Nemají žádné ROZTAHOVACÍ A UVOLŇOVACÍ A STREČINKOVÉ CVIČENÍ nebo něco podobného!!!! Tak proto tady u nás v klubu SK ŠENOV na to dbáme“.

No a to se pomalu dostáváme k druhému bodu a to je NOVÝ – RYCHLÝ – MODERNÍ – TECHNICKÝ FOTBAL. Také různí fyzioterapeuti i v Baníku Ostrava uvedli, že když není trénink rovnoměrně rozložený, může docházet u sportovců a už také u malých dětí ke zkracování svalů, šlach a pod..!! Proto je třeba dávat pozor a důraz na správné a vyrovnané cvičení!! Dnešní moderní fotbal to umožňuje více než bylo kdysi. Také klub SK ŠENOV mají dobře profesionálně proškolené trenéry na tyto nové moderní metody tréninku!! Tím pádem u nás máte vše v jednom – cvičení, moderní fotbal, spolupráce s Baníkem Ostrava, Karviná a to všechno za jediné malé příspěvky!! Nepotřebujete za větší peníze žádné fotbalové akademie, ani speciální cvičení, nebo hledat další spolupráci za vyšší příspěvky nebo poplatky!!

Ano, uvedli jsme také výbornou spolupráci s Baníkem Ostrava a Karviná, jak na úrovni trenérských kurzů, pomocných asistencí, tréninkových aktivit, ukázek a dovedností pro všechny kategorie od nejmenších dětí až po dorost a muže, ale i zápasů a turnajů!!

Nyní je rozhodnutí jen na vás!! Kde nebo kam se rozhodnete dát trénovat vaše dítě!! Od nás máte tady nyní stručnou ukázku toho, co nabízí náš klub SK ŠENOV.

VŠE JE ZDE U NÁS A V JEDNOM!!! Děkujeme a budeme se moc těšit na případnou spolupráci s vašimi dětmi.

Díky trenér Maroš + SK ŠENOV (2018) .