PC hra Czech Soccer Manager

Czech Soccer Manager neboli CSM s modifikací týmů z Moravskoslezského kraje.

Je to tady dámy a pánové, chlapci a děvčata a milovníci počítačových her.

Legendární CZECH SOCCER MANAGER a v něm tahle našlapaná modifikace! Jste připraveni zhostit se role manažéra a vytáhnout na vrchol Fortuna ligy jeden z těchto týmů moravskoslezského kraje? Dokážete se vydrápat ze třetí ligy až k mistrovskému titulu? Být důstojným soupeřem v Evropských pohárech nebo dokonce vyhrát slavnou Ligu Mistrů? TEĎ MÁTE PŘÍLEŽITOST!

SK ŠENOV vám ve spolupráci se svým útočníkem a autorem Matějem Smajdorem přináší tuhle parádní hru a modifikaci, kde můžete dokázat jakým manažérem jste! Hodiny editací ve svém volném čase obětoval pro vytvoření tohoto skvostu a my doufáme, že budete spokojeni a užijete si hraní téhle super hry!

Obrovské poděkování patří právě jemu, sám se podílel na kompletní editaci hry, vytvořil 16 týmů s aktuálními soupiskami této sezóny (jen berte ohled na posty hráčů, těžko dohledatelná informace, u některých týmů jsou hráči B mužstev, chtěli jsme, aby to bylo v rámci ostravských soutěží), veškerou grafiku a hru připravil tak abyste si právě vy ji mohli plnohodnotně zahrát. Vybrat si můžete jakýkoliv tým v celé hře.

Po stažení souboru naleznete kompletní informace k celkové instalaci samostatné hry i modifikace. Jakékoliv nesrovnalosti s instalací můžete napsat a pokusíme se vám co nejlépe poradit. A my vám můžeme už jen popřát hodně úspěchů s vaším týmem a abyste si hru užili a dovedli váš tým ke slávě! Ještě jednou děkujeme autorovi!

Kompletní hra ke stažení zde https://csmweb.net/.

Modifikaci stáhnete i s návodem instalace na Google Disk nebo zde.

Instalace základní hry

  • Na webové stránce www.Csmweb.Net stáhněte aktuální hru.
  • Po stažení spuště instalační soubor csm22_v5_install ze složky stažené soubory.
  • Naistalujte hru podle obrázku ve složce csmova-instalace-základníhra

Instalace modifikace

Otevřete složku, kde máte naistalovanou základní verzi hry a také souběžně složku, kde se vám stáhla modifikace hry!!! (hru naleznete přes tento počítač – místní disk c: – program files (x86) – czech soccer manager 2022 a modifikaci naleznete ve složce stažené soubory). Obě tyto složky potřebujete mít otevřené zároveň pro úspěšnou instalaci!

Poté pokračujte podle přiložené instalační grafiky ve složce csmova-instalace-modifikace

Kdyby se vám nedařilo modifikaci naistalovat ujistěte se, že jste vše provedli podle daných návodů. Popřípadě se obraťte na autora modifikace.

Důležité

Může se stát že vám hra spadne a vypne se po navštívení trhu s hráčI, proto doporučujeme přI každé návštěve trhu s hráčI hru předem uložit!!! Přejdete tak ztrátě vaší rozehrané hry!!!

Po první sezóně vám přI každém odehraném kole vyskočí oznamovací okno a špatném pořadí týmu (většinou 2 – 3 okna) stačí odkliknou tlačítkem ok a pokračovat ve hře!!! Toto oznámení nemá vliv na průběh hry.