Memoriál Václavovice 2020

1.8. 2020 jsme se zúčastnili memoriálu ve Václavovicích, kde jsme odehráli 2 vynikající utkání. Dále se dozvíte detaily z obou zápasů.

SK Šenov vs. SK Bedestav Sedliště 4:2 (3:1)

Sestava: Zorychta, Svoboda, Beránek R., Špak,Račko, Pinkava, Vrbacký, Nguyen, Smetana, Hruška, Stařičný
Nahradníci: Měrka, Viktorini, Šebesta, Slíva, Skýba
Branky: Adam Hruška 2, Michael Nguyen 1, Šebesta Jan 1

Začátek poločasu patřil Sedlištím, kteří dali první branku.
Po deseti minutách se kluci oklepali a začali jsme hrát hru,kterou jsme si
řekli v kabině před zápasem. Poločas jsme dostali pod kontrolu přesnou a agresivní hrou a tímjsme Sedlištím nedali šanci se dostat zpátky do zápasu. Poločas jednoznačně pro SK ŠENOV 3:1. Druhý poločas opět vyzněl pro SK Šenov. Výbornou hru z prvního poločasu jsme
předvedli v druhem poločase a dali čtvrtou branku. Začali jsme kontrolovat zápas a předváděli skvělý výkon. Soupeř už jen korigoval zápas na 4:2.Za to co naši hráči předvedli moc děkuji, za zodpovědnost a plnění úkolu, které jsme si řekli. V tom vedru klobouk dolů. Nečekali jsme, že Sedliště porazíme.

TJ Václavovice vs. SK Šenov 1:1 (0:1), penalty 5:4

Branka: Nguyen
Penalty dali: Stařičný, Měrka, Špak, Beránek R.
Michael Nguyen penaltu sice nedal, ale podal super výkon v obou zápasech.

Věděli jsme, že soupeř z Václavovic bude těžký. Taktika zůstala
stejná jako v prvním zápase. Pět až deset minut byl soupeř aktivnější. Poté jsme přebrali iniciativu a vyústilo to brankou na 1:0 branku vstřelil Michael Nguyen.Do konce poločasu jsme byli lepším týmem a nedali Václavovicím šanci skórovat. Druhý poločas šance byli na obou stranách. Hra se vyrovnala a bylo se opravdu na co koukat. Šance střídala druhou, ale perfektní naší obranou a hrou celého týmu,jsme odvrátili jakýkoliv tlak na naší bránu. Vydrželi jsme , až do poslední minuty zápasu, když soupeř vyrovnal z přímého kopu na konečných 1:1. Sklamání trvalo jen chvilku, protože převládli naše výkony v obou zápasech.
Penalty to je už jen loterie. Soupeři jsme gratulovali k prvnímu místu. Kluky jsem pochválil za super výkony a pevně věřím, že v nich budeme pokračovat nadále v mistrovských utkání. Děkuji všem našim fanouškům, kteří se na nás přišli podívat a za super povzbuzování. Doufám, že jsme jim udělali radost našim výkonem v obou zápasech. Ještě jednou děkuji všem.

Trenér Petr Klimša