AKTUALITY MUŽI


Včera brzy ráno, zítra pozdě večer! V dalším přípravném utkání vyzveme tým z vyšší soutěže. Soupeřem nám zítra na umělé trávě ve Vratimově bude tým Sokolu Hrabová! 


V brzkých dnešních hodinách porážíme ve vyrovnaném utkání tým z Bludovic. Navazujeme tak na výhru z minulého týdne. 


Tuto neděli nás čeká 5. kolo zimní ligy v kterém vyzveme tým z Horních Bludovic. Dokážeme navázat na minulý víkend, předvést stejně dobrý nebo ještě lepší výkon a opět vyhrát?


Na počtvrté to konečně vyšlo! Výborný výkon v prvním poločase přinesl první letošní vítězství. V druhém poločase si naše mužstvo zkušeně pohlídalo výsledek a zaslouženě vyhrálo! 


Již zítra nás čeká další přípravné utkání v rámci zimní ligy okresu Karviná. Od 14:15 vyzveme na umělé trávě v Horní Suché mužstvo Věřňovic.


Po třech vlastních hrubých chybách prohráváme i třetí přípravné utkání zimní ligy. Krásným gólem se blýsknul Dominik Burkert, který na začátku druhého poločasu srovnal lobem z šestnáctky na 1:1. Je třeba se z chyb konečně poučit a v dalších zápasech takové chyby neopakovat.


Zítra nás čeká třetí kolo zimní ligy kdy vyzveme pořádající tým z Horní Suché. Jedná se o mužstvo B týmu. Utkání začíná v 10:45 na umělém povrchu v Horní Suché.  


Už zítra nás čeká druhé přípravné utkání v rámci zimní ligy ok. Karviná a naším soupeřem bude největší rival. Přijďte nás podpořit na umělý povrh do Horní Suché, kde se od 14:15 postavíme mužstvu Václavovic.


Na úvod přípravy prohráváme první duel zimní ligy po dvou chybách v rozehrávce 1:2 (0:0). Velmi vyrovnaný zápas tak skončil vítězně pro Slovan Havířov. 


Už zítra čeká naše muže první přípravné utkání na jarní část sezóny v rámci zimní ligy. Od 14:00 vyzvou na umělé trávě v Horní Suché mužstvo Slovanu Havířov.

 Ještě nemáš plán na zítřek? Tak dojdi podpořit náš tým na toto utkání! 


Mužům začala zimní příprava na jarní část sezóny!


V úterý 16.01.2024 začala mužům zimní příprava na jarní část sezóny. Na umělém povrchu ve Vratimově kde tým bude působit celou zimní přípravu každé úterý od 19:00 se trenéru Klimšovi hlásilo hned 21 hráčů. Hráče neodradilo ani mrazivé počasí a teploty lehce pod 0.


Tréninkové jednotky jsou naplánovaný následovně: každé úterý od 19:00 UT Vratimov a každý čtvrtek od 19:00 v Šenově. 


Muži se také zúčastní zimní ligy v Horní Suché, který pořádá fotbalový svaz Karviné. Níže vám uvádíme rozpis našich zápasu a budeme rádi, když nás přijedete podpořit.
Hráčům Šenova se začátek vydařil, aktivita byla znát.
Po skórování první branky, jako by se dostavila herní křeč, dostavilo se vyrovnání, naštěstí tento impulz naše hráče nakopl a záhy se skóre měnilo v náš prospěch (1:2). Rychlá odpověď domácích (2:2).
Do konce poločasu se skóre měnilo ještě jednou (2:3).

13.2.2022 - Fotbal Písek, z.s. UT Český Těšín 16:00
19.2.2022
- Slovan Havířov UT Albrechtice 11:00
24-27.2.2022 - SOUSTŘEDĚNÍ - Kunčice pod Ondřejníkem
5.3.2022 - Slavoj Petřvald UT Vratimov 18:00
12.3.2022 - HEPO Petřvald UT Albrechtice 14:00
19.3.2022 - Darkovičky B UT Hlučín 14:00 (nebo tráva dle počasí )
26.3.2022 - První mistrovské utkání doma...