CSM PC HRAJE TO TADY!!! DÁMY A PÁNOVÉ, CHLAPCI A DĚVČATA, MILOVNÍCI POČÍTAČOVÝCH HER!!! JAK JSME VÁM SLÍBILI, TAK TAKÉ PLNÍME!!!

 Legendární CZECH SOCCER MANAGER a v něm tahle nadupaná modifikace!!! Jste připraveni zhostit se role manažéra a vytáhnout na vrchol Fortuna ligy jeden z těchto týmu moravskoslezského kraje? Dokážete se vydrápat ze třetí ligy až k mistrovskému titulu? Být důstojným soupeřem v Evropských pohárech nebo dokonce vyhrát slavnou Ligu Mistrů? TEĎ MÁTE PŘÍLEŽITOST!!!

SK ŠENOV vám ve spolupráci se svým útočníkem a autorem Matějem Smajdorem přináší tuhle parádní hru a modifikaci kde můžete dokázat jakým manažérem jste!!! Hodiny editací ve svém volném čase obětoval pro vytvoření tohoto skvostu a my doufáme, že budete spokojeni a užijete si hraní téhle super hry!!!

Obrovské poděkování patří právě jemu, sám se podílel na kompletní editaci hry, vytvořil 16 týmu s aktuálními soupiskami této sezóny (jen berte ohled na posty hráčů, těžko dohledatelná informace, u některých týmu jsou hráči B mužstev, chtěli jsme aby to bylo v rámci ostravských soutěží), veškerou grafiku a hru připravil tak aby jste si právě vy ji mohli plnohodnotně zahrát!!! Vybrat si můžete jakýkoliv tým v celé hře.

Po stažení souboru naleznete kompletní informace k celkové instalaci samostatné hry i modifikace. Jakékoliv nesrovnalosti s instalací můžete napsat a pokusíme se vám co nejlépe poradit. A my vám můžeme už jen popřát hodně úspěchu s vaším týmem a aby jste si tuto hru užili a dovedli váš tým ke slávě!!! Ještě jednou děkujeme autorovi!!! 


KOMPLETNÍ HRU NALEZNETE KE STAŽENÍ ZDE:

NEBO ZDE:

MODIFIKACI POTÉ MŮŽETE STÁHNOUT I S NÁVODEM INSTALACE ZDE:

NEBO ZDE:


INSTALACE ZÁKLADNÍ HRY!!!

NA WEBOVÉ STRÁNCE WWW.CSMWEB.NET STÁHNĚTE AKTUÁLNÍ HRU.

PO STAŽENÍ SPUŠTĚ INSTALAČNÍ SOUBOR CSM22_V5_INSTALL ZE SLOŽKY STAŽENÉ SOUBORY

NAISTALUJTE HRU PODLE OBRÁZKU VE SLOŽCE CSMOVA-INSTALACE-ZÁKLADNÍHRA

INSTALACE MODIFIKACE!!!

OTEVŘTE SI SLOŽKU KDE MÁTE NAISTALOVANOU ZÁKLADNÍ VERZI HRY A TAKÉ SOUBĚŽNĚ SLOŽKU KDE SE VÁM STÁHLA MODIFIKACE HRY!!! (HRU NALEZNETE PŘES TENTO POČÍTAČ - MÍSTNÍ DISK C: - PROGRAM FILES (X86) - CZECH SOCCER MANAGER 2022 A MODIFIKACI NALEZNETE VE SLOŽCE STAŽENÉ SOUBORY). OBĚ TYTO SLOŽKY POTŘEBUJETE MÍT OTEVŘENÉ ZÁROVEŇ PRO ÚSPĚŠNOU INSTALACI!!!

POTÉ POKRAČUJTE PODLE PŘILOŽENÉ INSTALAČNÍ GRAFIKY VE SLOŽCE CSMOVA-INSTALACE-MODIFIKACE

KDYBY SE VÁM NEDAŘILO MODIFIKACI NAISTALOVAT UJISTĚTE SE, ŽE JSTE VŠE PROVEDLI PODLE DANÝCH NÁVODŮ. POPŘÍPADĚ SE OBRAŤTE NA AUTORA MODIFIKACE.

ČTI!!! MŮŽE SE STÁT ŽE VÁM HRA SPADNE A VYPNE SE PO NAVŠTÍVENÍ TRHU S HRÁČI, PROTO DOPORUČUJEME PŘI KAŽDÉ NÁVŠTĚVE TRHU S HRÁČI HRU PŘEDEM ULOŽIT!!! PŘEJDETE TAK ZTRÁTĚ VAŠÍ ROZEHRANÉ HRY!!!

PO PRVNÍ SEZÓNĚ VÁM PŘI KAŽDÉM ODEHRANÉM KOLE VYSKOČÍ OZNAMOVACÍ OKNO A ŠPATNÉM POŘADÍ TÝMU (VĚTŠINOU 2 - 3 OKNA) STAČÍ ODKLIKNOU TLAČÍTKEM OK A POKRAČOVAT VE HŘE!!! TOTO OZNÁMENÍ NEMÁ VLIV NA PRŮBĚH HRY!!!